1- SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Siparişinizi iade etmek için aşağıdaki adımları gerçekleştirmelisiniz:
Siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde satın aldığınız ürünü, bedeni, rengi veya farklı bir ürün ile değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.
Firmamızdan kaynaklı bir problem olmaması durumunda,
Tüm nakliye ücretleri alıcı tarafından ödenmelidir.

2- İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:

İade/değişim yapmak istediğiniz ürünün giyilmemiş/kullanılmamış, yıkanmamış veya kuru temizleme yapılmış olması ve satın alınabilirliğinin sağlam olması gerekmektedir. Aksi takdirde iade/değişim kabul edilmeyecektir.
İade süresi ürün teslim tarihinden itibaren 7 gündür.
Değişim süresi ürün teslim tarihinden itibaren 14 gündür.
Değiştirmek istediğiniz yeni ürün, ürün firmaya ulaştığı takdirde 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

3- ÜRÜN İADESİ NE ZAMAN YAPILIR?

Yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda; İade için gönderdiğiniz ürünler tarafımıza ulaştığında, bankanıza ücretinizin 15 iş günü içerisinde (kargo ücreti hariç) iade edilmesi talimatı verilecektir. Geri ödemeler bankanıza bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde: Tutar kredi kartınıza iade edilecektir. Bankanıza bağlı olarak, geri ödemenizi kredi kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve bankanıza müdahale etme hakkımız yoktur. Kredi kartına taksitli yapılan ödemeler; Tutar kredi kartınıza iade edilecektir. Taksitli satın almış olduğunuz ürünün iade bedeli kredi kartınıza iade edilir, ancak bankanız tarafından kredi kartınıza yapılan iadenin iadesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır.